DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4703410,51%
Konya
23°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
CHP Karapınar İlçe Başkanlığı Parti Binası Açılışı Törenle Yapıldı

CHP Karapınar İlçe Başkanlığı Parti Binası Açılışı Törenle Yapıldı

26 Nisan 2022  Salı günü Apak Mahallesi, Çorakçılar Cad. PTT Kuzeyinde CHP İlçe Başkanlığı parti binasının açılışı törenle yapıldı ve bina açılışından sonra aynı gün katılımcılar ile birlikte bay bayan CHP’ye gönül veren partililere Konya yolu üzeri, 100. Yıl, Ali Efendi et mangal Karapınar tesisinin bahçesinde açık alanda iftar yemeği verildi.

ABONE OL
27 Nisan 2022 17:40
CHP Karapınar İlçe Başkanlığı Parti Binası Açılışı Törenle Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

26 Nisan 2022  Salı günü Apak Mahallesi, Çorakçılar Cad. PTT Kuzeyinde CHP İlçe Başkanlığı parti binasının açılışı törenle yapıldı ve bina açılışından sonra aynı gün katılımcılar ile birlikte bay bayan CHP’ye gönül veren partililere Konya yolu üzeri, 100. Yıl, Ali Efendi et mangal Karapınar tesisinin bahçesinde açık alanda iftar yemeği verildi.

Parti binası açılışı ve İftar programına; CHP Genel Başkan Yrd. İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Genç Osman Killik, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, CHP Yönetim Kurulu ve Y.Disiplin Kurulu Üyesi Gülsüm Floranali, CHP İl Başkan Yrd. Bekir Yaman,  CHP Konya İl Başkan Yrd. ve Karapınar sorumlusu Mustafa Yaylacı, CHP Karapınar İlçe Başkanı Kamil Bülbül Okuyucu, CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu, CHP Konya Kadın Kolları İl Başkanı Damla Yılmaz, Konya CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Emirgazi İlçe Başkanı Sezer Kocaman, İYİ Parti İlçe Başkanı Bayram Yalçın, Saadet Partisi Temsilcisi, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mehmet Öğüt, Zafer Partisi İlçe Başkanı Haluk Çağıran, Demokrat Parti İlçe Bşk.Yrd. Zafer Öztaş, Karapınar CHP’de eskiden İlçe Başkanlığı yapan Ec. Ahmet Sezer, Rasıh Emlakçıoğlu, CHP Karapınar İlçe Teşkilatı Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş Başkan ve temsilcileri, Turan Devletleri İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Boduroğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Fahri Sağlık ve Mahalle Muhtarları, CHP’ye gönül veren Bay, Bayan partililer katıldılar.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra;

Programda, CHP İlçe Başkanı Kamil Bülbül Okuyucu açılış konuşmasında; Katılımcıları selamlayan ve hoş geldiniz diyen Okuyucu, CHP İlçe Teşkilatı parti binamızın açılışına katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan ayımızı ve Kadir gecenizi tebrik ediyorum. Bu vatan için Çanakkale de 57. Alaya Gazi Mustafa Kemal Atatürk size ölmeyi emrediyorum diyerek bir kişi kalmadan bu vatan için şehit oldular, Galatasaray Lisesinden 9000’e yakın şehit öğrenciler bu topraklar için canlarını verdiler. Şimdi ülkemizin madenleri ve diğer varlıkları niye satılıyor. TBMM sinde üslubu sevmiyoruz. Ülkemizin sevgiye, saygıya, birliğe, dirliğe ihtiyacı vardır. Peygamber Efendimizin “ Komşusu aç yatarken, tok yatan bizden değildir.” Bir yandan 3-5 maaş alanlar, bir yandan açlık çekenler. CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun aile destekleri sigortası projesini uygulayarak yoksulluğu paket dağıtarak değil, Aile Destekleri sigortası projesi ile çözülecek. Biz niye diyoruz, Anadolu erenleri, alperenler, Mevlana, Yunus Emre, Hacı Bektaş Veli, Hacı Bayram Veli, Nasrettin Hoca, Karacaoğlan, Mahsuni Şerif diyoruz. Sevginin, Saygının, ahlakın, vicdanın, merhametin, kimsesizlerin, engellilerin yoldaşı olacağız. Biz kimsesizlerin yoldaşı olmak için yola çıktık, bu toprakların sesi olacağız diyen Okuyucu, Konya Ovasından Harran Ovasına, Fırattan Dicleye, Kızılırmaktan, Yeşilırmağa, Hasan dağından Toroslara kadar insanlarımızı kucaklayacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Siyaset insanı davranışlarına çok dikkat etmesi gerekmektedir, kimseyi incitmemesi lazım. Siyasal yaşamda sabırlı ve erdemli olmak lazım.”dedi

CHP İl Başkanı Barış Bektaş ve CHP Genel Başkan Yrd. İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı birer konuşma yaptılar.

CHP Parti binasının açılışı katılımcılar ile birlikte yapıldı ve CHP Partisine yeni katılanların rozetleri takıldıktan sonra CHP Genel Başkan Yrd ve ekibi ile birlikte bazı Sivil Toplum Kuruluş Başkanlarını makamlarında ziyaret ettiler ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

Daha sonra İftar vaktinde 100. Yıl Tesisi, Ali Efendi Et Mangal Karapınar tesisinde İlçemize Ankara’dan gelen CHP’li misafirler, diğer programa katılanlar ile bay bayan CHP gönül veren partililer İftar yemeğinde bir araya gelerek oruçlarını açtılar. Burada da Kamil Bülbül Okuyucu, CHP Gençlik Kollar Genel Başkanı Genç Osman Killik, CHP Disiplin Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Floranali, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, CHP Genel Başkan Yrd. İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı birer konuşma yaparak iftar programı sona erdi ve çay içilerek sohbetler devam etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP