DOLAR 16,7563 -0.01%
EURO 17,5266 0.08%
ALTIN 973,27-0,27
BITCOIN 3223980,08%
Konya
23°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Karapınar’da Karne Heyecanı

Karapınar’da Karne Heyecanı

İlçemiz Konya Karapınar'da 17.06.2022 tarihinde karnelerin dağıtılmasıyla ilçede 2022 eğitim yılı sona erdi. Çocukların karne heyecanına Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal'da katıldı.

ABONE OL
17 Haziran 2022 20:20
Karapınar’da Karne Heyecanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlçemiz Konya Karapınar’da 17.06.2022 tarihinde karnelerin dağıtılmasıyla ilçede 2022 eğitim yılı sona erdi. Çocukların karne heyecanına Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal’da katıldı.

Konu ile ilgili Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı Facebook paylaşımında, ”

2021- 2022 Eğitim-Öğretim yılını geride bırakırken Vehbi Yurt İlkokulumuzda; Sayın Belediye Başkanımızın katılımı ile öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olduk.

Yoğun bir dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir tatil geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini diliyoruz.

Sevgili öğrenciler, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi alıyorsunuz. Karne heyecanınıza içtenlikle katılıyor, sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Karne notlarınız ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak tatilinizi iyi geçirin. Düzenli, disiplinli ve planlı çalışan insanlar, içinde bulundukları şartları değiştirerek, mutlaka iyi bir yere gelecektir. Çalışma azminiz ve motivasyonunuz hiçbir zaman sönmesin.

Öğrencilerimizin; tatilde aile büyüklerini ziyaret etmeyi, kitap okumayı ihmal etmeden bol bol dinlenerek yeni döneme iyi hazırlanmalarını temenni ediyoruz.

Saygı değer öğretmenler, bilgiyle nesiller inşa ederek geleceğimize tohumlar serpen kıymetli öğretmen arkadaşlarımız, çocuklarımızda var olan cevherleri hassasiyetle işliyorsunuz. Bir hayat biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakârlıklarla nice başarıların altında sizin emekleriniz var. Sürekli değişen dünyada ve pek çok yeniliğe imza atılan eğitim sistemimizde sizlerin de kişisel ve mesleki gelişiminizi ihmal etmeyeceğinize gönülden inanıyoruz.

Değerli veliler; çocuklarımızı sadece dönem veya yılsonunda aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Bazı öğrencilerin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan öğrencilerimizi, onları hayata hazırlayan kıymetli yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP