DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4707651,46%
Konya
26°

AÇIK

03:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
Konya Mali Müşavirler Odası’ndan Geleneksel İftar Yemeği

Konya Mali Müşavirler Odası’ndan Geleneksel İftar Yemeği

Konya Mali Müşavirler Odası Başkanlığı tarafından İlçemizde Serbest Mali Muhasebe Müşavirlerine yönelik geleneksel iftar yemeği 14 Nisan 2022 Konya yolu üzeri 100. Yıl tesisi Ali Efendi Et Mangal Karapınar tesisinde gerçekleştirildi.

ABONE OL
15 Nisan 2022 17:33
Konya Mali Müşavirler Odası’ndan Geleneksel İftar Yemeği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya Mali Müşavirler Odası Başkanlığı tarafından İlçemizde Serbest Mali Muhasebe Müşavirlerine yönelik geleneksel iftar yemeği 14 Nisan 2022 Konya yolu üzeri 100. Yıl tesisi Ali Efendi Et Mangal Karapınar tesisinde gerçekleştirildi.

İftar yemeğine; Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Kaymakam Refiki Ahmet Akdağ, Belediye Başkanı Mehmet Yaka,  Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, Oda Genel Sekreteri Abdülkadir Çetin, Oda Y.K. Üyesi Hasan Bademli, Belediye Başkan Yrd. Halil Aker, Konya SMMM Odası Karapınar Temsilcisi Mustafa Aşıroğlu, Karapınar STK Kuruluş Başkanları, Vergi Dairesi Müdürü ve personeli, Konya SMMM Odasına kayıtlı Karapınar’da ki serbest Mali Müşavirler, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Yunus Aydın, diğer misafirler ve basın mensupları katıldı.

Konya SMMM Odası Karapınar Temsilcisi Mustafa Aşıroğlu yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi,” Konya Mali Müşavirler Odamız tarafından verilen iftar yemeğine hoş geldiniz der hepinizi saygı ile selamlıyorum. Pandemi dolayısıyla iki yıl ara verdiğimiz iftar programımızı yeniden yapıyoruz. Ramazan ayının manevi havasını, keyfini paylaşıyoruz. Pandemi döneminde Mali Müşavirler olarak bizler ve personellerimiz önce Devlet diyerek çalışmaya devam ettik, sağlık personelinden sonra en çok risk altında olan meslek grubu olmamıza rağmen çalışmaya devam ettik. Birçok meslektaşımızı ve personelimizi pandemi de kaybettik. Meslek Mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Meslek mensubumuz muhittin Bayır tarafından vefat eden Meslektaşlarımız ve Şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim Hatmi edildi. İftar yemeğinden sonra Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ardından İlçe Müftümüz Yunus Aydın tarafından Hatim duası edilecektir. Uzaktan, yakından iftar yemeğine katılan meslektaşlarımıza ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Dedi

Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, Konya Mali Müşavirler Odası olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz iftar programı pandemi nedeniyle iki yıldır yapamıyorduk. Çok şükür iftar yemeğini Bu mübarek Ramazan ayında verebildik. Sizlerin arasında bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı’nın yardımlaşma, dayanışma, sevgi ve saygı ayı olduğunu, bu mübarek günlerde iftar programında bir araya gelerek meslektaşlarımızla sohbetler edip, mesleki konularımızda fikir alışverişlerinde bulunmak için bu bir fırsattır. Bu güzel organizasyonu yapan ve programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum.”dedi

Programda hayatını kaybeden meslek çalışanları ve tüm şehitlerimiz için Muhittin Bayır tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve ardından İlçe Müftüsü Hatim Duası yaptı ve yapılan duaya bütün katılımcılar amin diyerek eşlik ettiler.

Ardından Serbest Mali Muhasebe Müşavirler mesleğinde 20 yılını dolduran  Recep Yaşar Atabay ve Erol Parlak’a ödülleri  Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı tarafından tebrik edilerek takdim edildi. Mali Muhasebe Müşavirliğine yeni başlayan Adem Salih İşleyen ve Muhittin Bayır’a isimlikleri ve ödülleri Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal tarafından tebrik edilerek takdim edildi. Program başırılı bir şekilde çaylar içilerek, sohbetler eşliğinde iftar programı tamamlandı.

İftar programına gelen misafirler tarafından Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal beye, Konya SMMM Odası Karapınar Temsilcisi Mustafa Aşıroğlu’na böyle bir organizasyon yapılmasında bir araya gelinmesinden dolayı memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler. Ayrıca misafirler Ali Efendi Et Mangal Yasin İren ve ekibince hazırlanan yemekleri ve hizmetleri beğenilip takdir edilerek Yasin İren ve ekibine teşekkür ettiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP