DOLAR 15,8746 -0.01%
EURO 16,9515 0.84%
ALTIN 952,731,09
BITCOIN 4843820,81%
Konya
17°

PARÇALI AZ BULUTLU

17:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

X
Konya’da Karapınar’lılar Arabaşı Programında Buluştular

Konya’da Karapınar’lılar Arabaşı Programında Buluştular

Konya'daki Karapınar'lılar Derneği'nin 22.01.2022 tarih ve saat 19:30'da Gloria Meram Düğün Salonu'nda yapmış olduğu arabaşı programına Karapınar'lılar aileleri ile birlikte katıldılar.

ABONE OL
24 Ocak 2022 12:32
Konya’da Karapınar’lılar Arabaşı Programında Buluştular
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya’daki Karapınar’lılar Derneği’nin 22.01.2022 tarih ve saat 19:30’da Gloria Meram Düğün Salonu’nda yapmış olduğu arabaşı programına Karapınar’lılar aileleri ile birlikte katıldılar.

Arabaşı programına Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aker, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Karapınar Koordinatörü İhsan Yıldırım, Chp İl Başkan Yardımcısı Şükriye Limoncu, İyi Parti İl Başkanı Gökhan Tozoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi İl Başkanı Hüseyin Saydam ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Lokman Kuzu, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Kuruluş Başkan ve Temsilcileri, Dernek Başkanı Fikret Danış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeşilyurt’lular Derneği Temsilcisi Ali İhsan Merdane, Konya Din Görevlileri Dernek Başkanı İsmail Uğur katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Konya Karapınar’lılar Derneği Başkanı Danış, ”Kar kış demeden, uzaktan ve yakından hazırlamış olduğumuz Karapınar’lılar arabaşı programına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Dernek olarak Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gereken ne ise yapmaya devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka, ”Yönetime yeniden gelen Kar-der başkanı ve yönetimini huzurunuzda kutluyorum, tebrik ediyorum. Bundan sonra da yapacağı hizmetlerinden de emin olduğumu söylüyor, görevlerinde başarılar diliyorum. İlçemiz 50.000 nüfusu geçti, idari ve yerel yönetimler yönünden bu husus önemli. Ve şöyle bir teklifte bulunuyorum, Bahar döneminde Karacadağ’da hep birlikte, Karapınar’lılarla buluşup toplantı yapalım, sizleri Göktepe’de buluşalım, sizleri bekliyoruz. İfadelerine yer verdi.

İyi Parti İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Hüseyin Saydam, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Karapınar Koordinatörü İhsan Yıldırım, Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Lokman Kuzu, kısa konuşmalarda bulundular.

Abdullah Altınsoy tarafından Kur-an Tilaveti okunduktan sonra, arabaşı programına sponsorluk yaparak maddi destek sağlayan Şener Gökcan, Tahir Kutsi Yapar ve Zeki Karagöz’e plaketleri Belediye Başkanı Mehmet Yaka tarafından taktim edildi.

Ve arabaşı ikramı ile program son buldu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP